Créer un site internet

انتخاب میز تلویزیون مناسب

دکوراسیون هر به خانه ای میز تلویزیون نیازمند است قطعا اگر سبک دکوراسیون منزل خود را مدرن انتخاب کرده اید باید یک میز تلویزیون مدرن نیز برای خود اتاق نشیمن انتخاب کنید. 

یک اتاق نشیمن بدون این یکی از لوازم جانبی مهم خانه می تواند ناقص به نظر برسد: یک پایه تلویزیون خوب.

صفحه نمایش های عظیم باید روی چیزی یا بالاتر از آن قرار بگیرند , و گزینه های متعددی برای تحقق آن وجود دارد , از طرح های الهام گرفته از اسکاندیناوی گرفته تا قطعات شیک و مدرن و حتی شومینه ای که دارای شومینه برقی داخلی است تا واقعا گرم شود. بالا یک اتاق

پیش از این, ما 10 مورد از بهترین پایه های تلویزیون و کنسول های رسانه ای را گردآوری کرده ایم که با انواع سبک های طراحی داخلی مطابقت دارند.

 

اگر به دنبال یک کنسول سرگرمی دیواری هستید که با فضای داخلی روستایی سازگار باشد, واحد 68 اینچی دقیقا این کار را انجام می دهد. مدل مونیخ با دستگیرههای فلزی و دو براکت فلزی بزرگ که نمای چوب را برجسته میکند , در طیف وسیعی از سبکهای طراحی, از جمله خانههایی با خانههای مزرعه, صنعتی و زیباییشناسی ساحل, عالی به نظر میرسد. همچنین بسیار جادار است, با یک کابینت, و همچنین چهار قفسه کوچک, که هر یک به اندازه کافی برای یک کنسول یا پخش کننده بزرگ است.

پایه تلویزیونی خانه مزرعه است که برای فضاهای سنتم یا به متمایل به سبک عالی کار می کند. قفسههای باز برای نمایش کتابها و یادگاریهای میز قهوهخوری شما عالی است, در حالی که طرح چوب جارچه در ط یکپارچه در اکثر سبکهای دکور مناسب است. این می تواند 250 پوند را تحمل کند, بنابراین یک بزرگ نمایش بزرگ, و همچنین سایر موارد در بالای پایه, مشکلی ندارد. در نهایت, چهار سوراخ در پشت, انتقال کابلهای الکترونیکی را به پریز شمڧ ؆.

برای گزینه ای متفاوت, پایه با شومینه داخلی گرما و راحتی را به هر فضای زندگی می بخشد. با این مرکز سرگرمی چهار قفسه و یک بخاری برقی داخلی در میز تلویزیون مدرن, تا 150 پوند وزن دارد و همچنین می تواند تلویزیونی تا 60 اینچ را نیز در خود جای دهد. رنگ های متعددی نیز موجود است، و لاک چوب انبار مکمل شومینه مرکزی معمول

ایده آل برای فضاهای کوچکتر, این پایه میز تلویزیون 42 اینچی شیک دارای طراحی درب انبار کشویی و روکش چوب خام طبیعی است که در خانه های مزرعه مدرن و اتاق های نشیمن روستایی عالی به نظر می رسد . این کنسول رسانه جمع و جور مجهز به سه قفسه قابل تنظیم و برش های مدیریت کابل , می تواند تلویزیون هایی تا 55 اینچ را در خود جای دهد و ابعاد دستگاه اینچ عرض 47, 30 اینچ ارتفاع و 15.6 اینچ عمق دارد.

چیزی که در مورد برند مستقیم به مصرف کننده فلوید عالی است این است که تقریبا تمام مبلمان شیک و مدرن آنها را می توان سفارشی کرد. این کنسول رسانه ای را می توان بر اساس رنگ, سبک چوبی, پیکربندی کابینت و سازی کرد می تواند تا 325 پوند را در خود جای دهد. ابعاد این واحد اینچ ارتفاع 24, 59 اینچ عرض و 13 اینچ عمق است, و میتوانید آن را با کشو یا بدون کشو پیکربندی کنید یا حتی از آن به عنوان بخشی از یک سیستم قفسهبندی مدولار بزرگتر استفاده کنید .

کنسول رسانه ای ال الهام از اسکاندیناوی یک قطعه جذاب و شیک است که به عنوان یک قطعه بیانیه برای اتاق نشیمن شما عمل می کند. با نورها و تاریکی های متضاد, این پایه بدون هزینه گزاف, طرحی با کنتراست بالا به اتاق اضافه می کند. با استفاده از چوب مهندسی شده به عنوان پایه , با درهای سفید برجسته و همچنین پایه های ضد خش , محصولی کاربردی و کاربردی ایجاد کرده است که فضای ذخیره سازی را نیز ارائه می دهد .

دو قفسه بزرگ در قسمت نمایان استند, و همچنین کشوهایی در دو طرف وجود دارد - به اندازهای بزرگ که میتوان دیویدیها را روی هم قرار داد یا شاید حتی وینیل را به راحتی در آن قرار داد . و فضای کافی در بالا برای قرار دادن نوار صوتی برای تکمیل تلویزیون شما نوار صوتی برای تکمیل تلویزیون شما و فضای رنگ های چوب دیگری نیز موجود است.

https://banooyeshahr.com/%D9%86%DA%AF%D8%A7%D9%87%DB%8C-%D8%A8%D9%87-%DB%8C%DA%A9-%D8%AE%D8%A7%D9%86%D9%87-%D8%A8%D8%A7-%D8%AF%DA%A9%D9%88%D8%B1%D8%A7%D8%B3%DB%8C%D9%88%D9%86-%D9%85%D8%AF%D8%B1%D9%86/