Créer un site internet

میز قهوه لئونا یکی از شیک ترین و ساده ترین طرح های موجود در بازار است. این در گرافیت، طلا یا فولاد ضد زنگ تولید می شود و به گونه ای طراحی شده است که میز کناری داخل آن قرار گیرد. قسمت بالای این میز دایره ای است و به اندازه کافی ساده و روان است که می تواند در هر دفتر، اتاق نشیمن یا سالن استراحت کار کند.

برای صرفه جویی انحصاری روی میز قهوه جدید خود اینجا را کلیک کنید!

میز جلو مبلی جدید اوبری اواسط قرن

این طراحی مدرن و انتزاعی برای افزودن به فضای ساده تر و ظریف تر عالی است. قسمت بالایی به شکل انتزاعی از شیشه ساخته شده است و پایه آن از چوب آغشته به گردو است. Aubrey از زیبایی شناسی خانه در اواسط قرن و ژاپن الهام گرفته است و به خوبی با هر طراحی خانه ای جفت می شود.

میزهای قهوه مدرن تودرتوی آدلفی

این میزهای قهوه تودرتو طراحی ظریف و چشمگیری دارند. با تشکیل یک شکل 8، میزهای روی شیشه به نقطه کانونی منطقه شما تبدیل خواهند شد. Adelphi در چهار رنگ/بافت عرضه می شود: شیشه یخی، کروکوی سیاه، شیشه سیاه و کروکوی سفید. شیشه را برای رویه صاف و براق یا کروکو ​​را برای بافت چرمی انتخاب کنید!

برای صرفه جویی انحصاری روی میز قهوه جدید خود اینجا را کلیک کنید!

میز قهوه گرد آدلین

اگر به دنبال یک قطعه استاندارد برای اتاق نشیمن خود هستید که دارای terrazzo باشد، میز قهوه Adeline برای شما مناسب است. این میز با رویه مشکی دایره ای و کف بتن صورتی فلامینگو یا کانفتی، مطمئناً در هر اتاقی بی نظیر است.

میز قهوه مرمر سلست

برای افزودن ظرافت به هر فضایی، به میز قهوه خوری Celeste نیاز دارید. این میز دارای رویه مرمر سیاه یا سفید با پایه های استیل یا طلایی است. شیک، براق، براق و همه چیزهایی است که برای کامل کردن فضای زندگی خود به آن نیاز دارید.

برای صرفه جویی انحصاری روی میز قهوه جدید خود اینجا را کلیک کنید!

میز قهوه شوبرت

میز قهوه شوبرت مدرن و زیبا، میز معمولی شما را به سطح بالاتری می برد. شوبرت دارای یک سطح چوبی برآمده است که در سطح بازو قرار دارد و با یک قسمت پایین مدور با سطح بزرگتر تکمیل می شود. وقتی با جداول تاکیدی منطبق استفاده می شود، کاربردی، زیبا و عالی است.

میز قهوه شیشه ای و چوبی کوستا

اگر برای اتاق نشیمن خود به یک میز قهوه ای کاربردی و پایدار نیاز دارید، این گزینه برای شماست. Costa یک میز قهوه رویه شیشه ای با پایه چوبی هندسی است. طراحی مدرن و کاربردی یک انتخاب عالی برای هر کسی است.

برای صرفه جویی انحصاری روی میز قهوه جدید خود اینجا را کلیک کنید!

چگونه میز قهوه مدرن و عالی را برای فضای خود انتخاب می کنید؟
انتخاب از میان فهرست شانزده میز قهوه‌خوری ممکن است غیرممکن باشد. درک اینکه چه طراحی مکمل فضای شماست کار آسانی نیست. برای کمک به شما، نکاتی را برای انتخاب بهترین میز قهوه مدرن برای منطقه شما بیان کرده ایم.

بر اساس طرح رنگ انتخاب کنید
انتخاب بر اساس طرح رنگ می تواند بسیار مفید باشد. فضای شما به احتمال زیاد از قبل دارای یک طرح رنگ مشخص است. میز قهوه شما می تواند با رنگ های اتاق نشیمن شما مطابقت داشته باشد و یا مکمل رنگ های موجود در اتاق باشد. در نظر گرفتن:

اگر رنگ‌های روشن و جسورانه در فضای زندگی خود دارید، می‌توانید یک میز قهوه‌خوری ظریف‌تر و ساده بخرید. این یک راه عالی برای تکمیل فضایی است که اتفاقات زیادی دارد. به عنوان مثال، اگر اتاق نشیمن شما مملو از نقاشی های جسورانه، آثار هنری و مبلمان رنگارنگ است، می توانید Como را خریداری کنید تا این طرح های روشن و جسورانه را جبران کنید.
اگر در فضای زندگی خود رنگ های زیادی دارید، می توانید با اضافه کردن یک مبلمان جسورانه دیگر این رنگ ها را تکمیل کنید. یکی از رنگ های تاکیدی خود را انتخاب کنید و یک میز قهوه خوری در این رنگ بخرید. Adeline یک انتخاب عالی برای جسورتر کردن فضای شماست.
اگر رنگ‌های ظریف و مینیمال در فضای خود دارید، میز رنگی روشن‌تر یا قطعه‌ای با رنگ روشن‌تر اضافه کنید. این می تواند رنگ و هیجان را به یک اتاق نشیمن که در غیر این صورت حداقلی تر است اضافه کند. لیدیا یک راه فوق العاده برای اضافه کردن رنگ به یک اتاق ساده است.
اگر می خواهید یک پالت رنگی آرام در فضای خود داشته باشید، میز قهوه خوری اضافه کنید که این را با سادگی بیشتری تکمیل کند. اگر رنگ‌های ساده و مینیمالیستی را ترجیح می‌دهید، خرید یک میز قهوه‌خوری که هیجان زیادی به آن اضافه نمی‌کند می‌تواند عالی باشد. Hank یک انتخاب عالی برای این کار است.
برای زیبایی شناسی را انتخاب کنید
خرید یک میز قهوه خوری برای مطابقت با زیبایی خانه شما یکی از راه های کامل کردن فضای موجود است. به احتمال زیاد، شما قبلاً تعیین کرده اید که چه نوع زیبایی در فضای زندگی خود می خواهید. اینجا در Modern Digs، ما سبک مدرن و اواسط قرن را دوست داریم، اما طرح هایی داریم که با انواع زیبایی شناسی سازگار می شوند: مینیمالیسم، ماکسیمالیسم، جذاب، صنعتی، و موارد دیگر!

 

 

http://chobina.loxblog.com/post/6/%D9%85%DB%8C%D8%B2%20%D8%AC%D9%84%D9%88%20%D9%85%D8%A8%D9%84%DB%8C%20%D8%AA%D8%A7%D8%AB%DB%8C%D8%B1%20%DA%AF%D8%B0%D8%A7%D8%B1%20%D8%AF%D8%B1%20%D8%AC%D9%84%D9%88%D9%87%20%D9%85%D8%A8%D9%84%D9%85%D8%A7%D9%86%20%D8%B4%D9%85%D8%A7.htm

اگر زیبایی مینیمالیستی را ترجیح می دهید، ما چندین گزینه میز قهوه مدرن داریم. مینیمالیسم پر از طرح های ساده و شیک است که فضا را کاربردی و در عین حال زیبا نگه می دارد. طرح های مینیمالیستی میز قهوه ما شامل طرح های Rhody، آتن و طرح های Gaultier است.
اگر زیبایی شناسی حداکثری دارید، بیش از حد آماده هستید که یک بیانیه دیگر را به فضای خود اضافه کنید. ماکسیمالیسم مملو از رنگ های تند و روشن، طرح های التقاطی و قطعات الهام گرفته شده از هنر دکو است.